LG 50UM662H4LC | 50 " | Landscape | webOS | 330 cd/m
- TootjadLG
- Mudel: 50UM662H4LC.AEU
- Saadavus: 2
-
441€
LG 50UM662H4LC | 50 " | Landscape | webOS | 330 cd/m²
| All | |
| Diagonaal | 50 " |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 172.00 mm |
| Gross height (mm) | 970.00 mm |
| Gross weight | 15 kg |
| Gross width (mm) | 1600.00 mm |
| HDMI-portide arv | 3 |
| Heledus | 330 cd/m |
| Net weight | 12.1 kg |
| Operating system | webOS |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 23 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 24 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000 g |
| Placement (L/P) | Landscape |
| Plastic (No PET) | 900 g |
| Producer | LG |
| Producer product name | 50UM662H4LC |
| Signage product family | Hospitality TV |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| Tare weight (kg) | 2.9 kg |
| USB-port | 2 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| Volume (m3) | 0.27 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
















